• Нд. Тра 19th, 2024

День: 26.08.2020

• Домівка

РІШЕННЯ №1006 Про надання дозволу Поліводі Н.П. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

РІШЕННЯ №1025 Про надання дозволу Плюкару Р.Я. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

РІШЕННЯ №1044 Про надання дозволу Петрів С.С. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

РІШЕННЯ №1014 Про надання дозволу Петрів Г.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

РІШЕННЯ №1024 Про надання дозволу Петріву А.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

РІШЕННЯ №1028 Про надання дозволу Переймі Я.С. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

РІШЕННЯ №1072 Про надання дозволу Пенкальському В.К. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

РІШЕННЯ №1066 Про надання дозволу Парандій Т.А. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

РІШЕННЯ №1067 Про надання дозволу Парандій П.А. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд

РІШЕННЯ №1058 Про надання дозволу Овсяник Марії Іванівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.